Trampkarze » Inne rozgrywki | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Halowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopców z rocznika 2001 i mł. pod patronatem Burmistrza Miasta Lęborka
zostanie rozegrany 13.12.2014r. w Lęborku. Zbiórka przed wyjazdem o godz. 7.00 przy CKiS-ie. Zagrają: Szafek, Delinac, Mach, Zdanowicz, Grochowski, Rynkowski, Gutfrański, Żywicki, Sadowski. Zabieramy: obydwa stroje (żółty i czerwony), ochraniacze, halówki, dresy, kanapki, picie i 25 zł na wpisowe.
Halowy Turniej Piłki Nożnej dla chłopców z rocznika 2001 i mł. pod patronatem Burmistrza Miasta Lęborka
Tabela gr. A
Nr | Zespół | 1 | 2 | 3 | 4 | Pkt. | Bramki | Miejsce |
1 | Gryf Wejherowo | X |
|
|
|
|
|
|
2 | FC Gowidlino |
| X |
|
|
|
|
|
3 | K.S. Radunia Stężyca |
|
| X |
|
|
|
|
4 | LKS Pogoń/UKS Trójka I |
|
|
| X |
|
|
|
Tabela gr. B
Nr | Zespół | 1 | 2 | 3 | 4 | Pkt. | Bramki | Miejsce |
1 | K.S. Gwardia Koszalin | X |
|
|
|
|
|
|
2 | MKS Czarni Pruszcz Gd. |
| X |
|
|
|
|
|
3 | K.S. Anioły Garczegorze |
|
| X |
|
|
|
|
4 | LKS Pogoń/UKS Trójka II |
|
|
| X |
|
|
|
Harmonogram gier
Mecz | Godzina | Grupa | Drużyny | Wynik |
1 | 9.00 – 9.12 | A1 - A2 | Gryf - Gowidlino |
|
2 | 9.14 – 9.26 | A3 - A4 | Radunia – LKS/UKS I |
|
3 | 9.28 – 9.40 | B1 - B2 | Gwardia – Czarni |
|
4 | 9.42 – 9.54 | B3 - B4 | Anioły – LKS/UKS II |
|
5 | 9.56 – 10.08 | A1 -A3 | Gryf - Radunia |
|
6 | 10.20 – 10.32 | A2 - A4 | Gowidlino – LKS/UKS I |
|
7 | 10.44 – 10.56 | B1 - B3 | Gwardia - Anioły |
|
8 | 10.58 – 11.10 | B2 - B4 | Czarni – LKS/UKS II |
|
9 | 11.12 – 11.24 | A1 - A4 | Gryf – LKS/UKS I |
|
10 | 11.26 – 11.38 | A2 - A3 | Gowidlino - Radunia |
|
11 | 11.40 – 11.02 | B1 - B4 | Gwardia – LKS/UKS II |
|
12 | 11.04 – 11.16 | B2 - B3 | Czarni - Anioły |
|
Mecze o miejsca
13 | 11.20 – 11.32 | III z A -IV z B |
|
|
14 | 11.34 – 11.46 | III z B – z IV z A |
|
|
Półfinały
15 | 11.48 – 12.00 | mistrz A – wicemistrz B |
|
|
16 | 12.02 – 12.14 | mistrz B - wicemistrz A |
|
|
17 | 12.16 – 12.28 | o VII miejsce - przegrani z meczów 13/14 |
|
|
18 | 12.30 – 12.42 | o V miejsce – wygrani z meczów 13/14 |
|
|
FINAŁY
12.45 – 13.00 o III miejsce w - przegrani z półfinałów
13.10 – 13.25 o I miejsce – wygrani z półfinałów
14.00 - zakończenie turnieju, drużyny otrzymują nagrody:
- za miejsca od 1-3 puchary i medale
- najlepsi zawodnicy: król strzelców, najwszechstronniejszy zawodnik i bramkarz statuetki
oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Firmę Zina
- najlepszy zawodnik z każdej drużyny wyznaczony przez trenera, niezależnie od zajętego miejsca w turnieju otrzyma torbę Firmy Zina
Najbliższa kolejka 16 |
Polonia Gdańsk | 4:7 | Czarni Pruszcz Gdański |
2016-11-20, 11:00:00 |
||
relacja » |
|